chat giriş

Sohbet GirişiDost Sohbet

“Bin cefalar etsen almam üstüme oy

Gayet şirin geldi dillerin dostum oy

Varıp yadellere meyil verirsen oy

Kış ola bağlana yolların dostum dostum”

Böyle dile getirmiş dostuna sevgisini, özlemini ve sitemini Pir Sultan Abdal, daha sonra çok güzel bir şekilde bestelenerek söylenen meşhur şiirinde.

Dünyaya açılan manevi pencerelerimizin sayısı çok fazladır. Sevgi, saygı, cesaret gibi .. Ve tabii ki bu pencerelerin de kendine göre alt sahipleri vardır. Örneğin sevgide; anneye sevgi gibi, sevgiliye duyulan sevgi gibi. Bunların hiçbiri bir diğerinin yerini elbette ki tutamaz.

Hiçbirinin bir dostun sevgisini ve muhabbetini tutamadığı gibi.

Sevgilinden ayrılırsın dertleşmek ve belki de bir çıkış kapısı aralamak için soluğu dostta alırsın. Anlatırsın uzun uzun, dinler o da uzun uzun. Sana göstereceği bir kapısı olmasa bile dinlemesi bile üzerindeki yükün yarısını paylaşmış hissettirir sana.

Annenle, babanla ya da ailenin herhangi bir bireyi ile tartışırsın, canın sıkılır çekersin kapıyı gidersin. Kapısını ilk çalacağın kişidir dost. Ve sana uzanan ilk dal olacaktır o dost sohbeti. Ve tabii ki zamanın ruhu da değişti artık. Herşey reel ile kalmıyor hayatlarda. İletişim çağı dediğimiz bu çağda bütün bunlar sanal sosyal alanlarda da olabiliyor. Şuan bu satırları okuduğunuz sohbet sitemiz bu anlamda eskiden beri fazlasıyla ipi göğüslemiş durumda. Dost sohbetinin vazgeçilmezi olduğumuzun en büyük kanıtı ve referansı şüphesiz yıllara rağmen hala sitemizde dost olarak kaldığımız değerli dost kullanıcılarımızdır. Dost sohbetlerinin kıymetini fazlasıyla bilip bu anlamda olumlu ve teknik adımlarımız ilk hizmet verdiğimiz günden beri var ve elbette ki siz değerli dostlarımız oldukça da devam edecektir. İyi ki sizler gibi dostlarımız var ve dost sohbetinin kıymetini bilenlerden olmamız dileğiyle ..

Sirinsohbet.NET keyifli sohbetler diler..