chat giriş

Sohbet GirişiMynet Sohbet

Dünya'nın En çok kullanılan iletişim araçı hiç tartışmasız internettir. İnternet ortamında Sosyal ağlar aracılığı ile yakınlarınız ile sesli ve görüntülü sohbet edebilir resim video gibi metaryaller paylaşabilirsiniz. Türkiye'de 2000'li yılların en çok kullanılan Sosyal medya platformu elbetteki Sohbet siteleri idi. Şuan Haber sitesi olarak internet ortamında faaliyet sürdürmekte olan Mynet.com bir dönem Sohbet, platformu olarak binlerce kullanıcıya ev sahipliği yapmıştır. Mynet sohbet odaları bölümünü deaktif etmesi üzerine binlerce mynet sohbet kullanıcısı farklı chat sitelerine dağılmak zorunda kalmıştır

Eski meynet sohbet kullanıcılarını Sirinsohbet.NET, mynet sohbet odası üzerinde buluşturmayı hedefliyoruz. Eski meynet sohbet kullanıcıları ile yeni chat kullanıcılarının oluşturduğu muazzam ortama sizlerde dahil olabilirsiniz. İnsanların, chat odalarından beklentileri kişiye göre değişmektedir kimi kullanıcı aşk sevgi odaklı kimi ise bilgi genel kültür odaklı katılım sağlamaktadır. Reel hayatta arkadaşlarımıza hatta yakınlarımıza bile anlatmaya çekindiğimiz bazı durumlar olabilmekte Sanal sohbet ortamlarında tanıştığınız birine rahatlıkla herşeyi anlatarak derdinizi paylaşa bilirsiniz. En büyük dertlerini bir yabancıya anlatmak çoğu zaman iyileşme sürecinde oldukça etkilidir. Sizlerde sanal ortamda yeni tanıştığınız kişilere dertlerinizi anlatarak yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Soru Cevap

Mynet Sohbet odalarına herkes girebilir mi? herhan gibir yaş sınırlaması var mı?

Elbette 18 yaş üzeri bireylerin mynet sohbet odasında chat yapmasında herhan gibir sakınca yoktur. 18 Yaş altı yani reşit olmayan bireylerin chat odalarına katılması doğru değildir.

Mynet chat odasına girmek için üçret ödöyormuyuz? üçret alınıyorsa üçretlendirme ne şekildedir?

Kesinlikle hiç bir şekilde üçret ödemenize gerek yok. Hatta üye kaydı yapmadan bile misafir girişi yapıp chat ortamına dahil olabilirsiniz.

Mynet sohbet odasına hangi bölge yada hangi ülkelerden katılım daha çok sağlanmakta?

Başta türkiye olmak üzere Almanya, fransa, ingiltere, abd gibi dünyanın bir çok ülkesinden mynet sohbet odasına katılım sağlanmaktadır.

Sohbet'in yanı sıra ne gibi aktiviteler bulunmakta?

Sirinfm isimli Radyo bölümünde Bir birinden kaliteli yayınlara imza atan dj arkadaşların radyo yayınlarını dinleye bilir test, oxm, kelime ve daha bir çok oyun odasında farklı kullanıcılar ile yarışa bilirsiniz.

Sirinsohbet.NET keyifli sohbetler diler..