chat giriş

Sohbet GirişiDiyarbakır Sohbet Chat

Diyarbakır sohbet, Diyarbakır chat, Amed sohbet, diyarbakır sohbet odalarına hoş geldiniz..

Diyarbakır..

Nam-ı diğer Diyarbekir.

Tarihsel adı ise Amed. Tarihi milattan önce yaklaşık 3 binli yıllara dayanan bu kadim kentimiz, topraklarına adım attığınız ilk anda sizi bambaşka bir havaya büründürerek tarihin sisli semalarında dolaştırır

Tarihi boyunca toprakları verimli olduğu gibi sosyolojik olarak birçok türden ve inançtan insanların bir arada ve barış içinde yaşayabildiği kentimizde insanlar arasındaki diyalog, iletişim ve sohbet hep ön plana çıkmıştır. İnsanları arasındaki sıcak ve samimi sohbet henüz teknolojinin çok fazla gelişmediği zamanlarda kahvelerde “kursi” dediğimiz tabureler üzerinde ve yüz yüze yapılıyordu. Ancak teknolojinin gelişmesiyle (yoruma göre olumlu ya da olumsuz) zamanla bu yüz yüze yapılan sohbetlerin çoğu yerini sanal sohbetlere bırakmaya başladı. İnsanlar artık daha çok evlerinde ayaklarını uzatarak sanal bir aracıyla sohbet etmeyi daha çok tercih etmeye başladılar. Diyarbakır sohbet yüz yüze yapıldığı gibi sohbet platformlarında da yapılmaya başlandı.

Sirinsohbet.net sohbet sitemiz, Diyarbakır sohbet anlamında kendi kulvarında tabiri caizse rakipsizdir. Her yerden her türlü insanın girip sohbet edebildiği sohbet sitemizde Diyarbakır sohbeti etmek için çokça insan bulunmaktadır. Siz değerli kullanıcılarımız da bu satırları okurken konforlu evlerinizde ayaklarınızı uzatarak bilgisayar, tablet ya da mobil sohbet olarak giriş yapabileceğiniz telefonlarınızda sitemize gelerek Diyarbakır sohbeti edebilirsiniz. Özellikle gurbette yaşayan Diyarbakırlı arkadaşlarımız sitemizde bulunarak hemşerileri ile özlem giderebilirler. Kah On Gözlü Köprü’ye giderek kah Hevsel bahçelerinde tahayyülen dolaşabilirler. Reel hayatta olsa bizatihi gidip çay içebileceğiniz Fiskaya’ya dair sohbet sitemizde ettiğiniz sohbet ile sanal olarak yad edebilirsiniz. Ve tabii ki üzerine çıktığınızda ister istemez kendinizi tarihin en derinliklerinde hissedeceğiniz Diyarbakır surlarını yad ederek doyumsuz bir Diyarbakır sohbeti yapabilirsiniz. Çok sevdiğim bir şarkıda denildiği gibi:” Diyarbakır Surlarında yüreğim kaldı ..” Diyarbakır sohbet sitesi olarak iyi sohbetler dileriz.

Sirinsohbet.NET keyifli sohbetler diler..