chat giriş

Sohbet GirişiAdana Sohbet

Adana sohbet, Adana chat, Adana arkadaşlık sitesi..

“Adana’ya gidek mi?

Şalvarından giyek mi?

yiyek mi?

He ya gardaş gel gidek.”

Son zamanlarda Adana’nın kendine özgü şivesiyle meşhur şarkılarından. Adana denince akla ilk gelen şeyler genelde kebap, şalgam, şırdan, güneşe ateş etmeye kadar vardırılan sıcağı ve tabii ki Yılmaz Güney, Şener Şen, Yaşar Kemal.Bakmayın siz Adana’nın genellikle olumsuz kavga haberleriyle duyulmasına. Düşünebiliyor musunuz, bu güzel insanların doğduğu yer olması bile insanın Adana’ya içinin ısınmasına sebep oluyor.

Birden fazla Adanalının bir araya gelip sohbet ettiği anda akla ilk gelen şey bir yerde oturup Adana kebabı yemektir. Ve tabii ki bu arada Adana sohbeti yapmaktır. Sıcak kanlı insanlardır Adanalılar, harbidirler üstelik. Yani neyse o, içindeki hep dışında. Ya göründüğü olurlar ya da oldukları gibi görünürler.Böyle samimi olunca sohbet reelde olduğu gibi sanalda da kendini gösteriyor. Reelde konuşan Adanalıları nasıl ki şivesinden çıkarabiliyorsanız sanalda da Adana sohbeti yapan Adanalıları samimi sohbetlerinden kolaylıkla tanıyabileceğinizi düşünüyorum.

Nitekim sirinsohbet.net sohbet sitemizde de Adana sohbeti yapan değerli Adanalı dostlarımıza bolca rastlayınca şaşırmayınız. Sitemiz kurulduğu günden beri gerek user olarak gerekse de yönetimimizde yer alan değerli Adanalı dostlarımıza elbette ki bir vefa borcumuz var. En zor anlarımızda bile yanımızda olan bu dostlarımızın sitemize katkısını unutmak ne mümkün.

Sanal deyip vefayı yok saymak kurumsal olarak sitemize uygun bir görüş değil. Kuruluş günümüzden beri yanı başımızda olan Adanalı dostlarımızı vefamız gereği ayrı bir kefeye koyuyoruz. Sizler de sirinsohbet.net sohbet sitemize gelip Adanalı dostlarımızla tanışıp sohbet edebilirsiniz.

Sirinsohbet.NET keyifli sohbetler diler..