chat giriş

Sohbet GirişiKonya Sohbet

konya sohbet, konya chat, konya chat odaları, konya bay bayan arkadaşlık sitesi.

Ülkeminizin yaklaşık 41.000 kilometrekare ile yüz ölçümü en fazla olan ili.

Tuhaf bir bilgi olabilir ama Konya şehrimizin adı köken olarak “ikon” kelimesinden gelmektedir. İpekyolu üzerinde olan şehrimiz bu özelliğinden de kaynaklansa gerek tarihi eserler bakımından epey zengin bir ilimizdir.

konyasohbet, chat

Konya Ovası gibi gönlü geniş Konyalıların sohbetleri de Konyanın Ovası gibi geniştir. Sohbet bir başladı mı Konya Ovasından girer Mevlanadan çıkar Nasreddin Hocaya kadar uzanır.

Doğruluğu tartışılabilir olmakla birlikte bir zamanlar Konya’nın ülkemizde en çok içki tüketildiği il olduğu söylenirdi. Yanlış olmasını bir tarafa bırakarak bardağın dolu tarafından bakarsak o tür sofralarda sohbetin koyu ve sınırsız olduğunu biliriz. Bu yönüyle bile Konyalıların sohbetine uygun bir sav olduğu söylenebilir.

Sanal sohbet platformlarındaKonya Sohbet ile ilgili çok fazla seçenek sunan sohbet sitesi bulmak mümkün değildir. Her ilimizde olduğu gibi Konyamıza da verdiğimiz değerden ötürü Konya sohbet alanında gösterdiğimiz hassasiyet sonucu internet sohbet sitesi platformumuz Konya Sohbet alanında epey bir yol kat etmiştir.

Sitemize Konya’dan olduğu gibi diğer şehirlerimizden ve hatta dünyanın dört bir yanından gelen Konyalı dostlarımız buluşarak Konya Sohbeti yapabilme imkanına sahip olmaktadır. Konyalı dostlarımızın bu sohbetine diğer şehirlerden gelen userlerimizden bazıları katılmakla birlikte kimisi de bu keyifli sohbeti bir müddet izlemeyi seçmektedir. Tabii ki haliyle bir müddet sonra farkında bile olmadan onlar da kendilerini Konya Sohbeti ortasında bulabilmektedir.

Değerli Konyalı dostlarımızı sohbet sitemize Konya sohbeti yapmaya davet ediyoruz. Site olarak “Gel, her ne olursan ol gel” Mevlevi anlayışını benimsemiş olmamızdan ötürü bütün dostlarımızı Konya Sohbeti yapmaya davet ediyoruz.

Konya Mobil Chat

Gelişen Dünyanın hızına yetişmek imkansız elbette her geçen gün teknoloji hayatımızın her alanına hakim olmaya devam ediyor. Hal böyle olunca chat sitelerinde de değişim kaçınılmaz oluyor. İnternet kullanımının neredeyse yüzde sekseni mobil cihazlar üzerinden gerçekleştiriliyor bu durum böyle olunca sohbet, siteleride ciddi anlamda revizyona uğradı. Artık sohbet, chat siteleri hem masa üstü cihazlardan hemde telefon, tablet, ipad, notbook gibi cihazlardan kullanılabiliyor. Sirinsohbet.net olarak Konya'lı hemşerilerimiz için geliştirmiş olduğumuz Mobil sohbet uygulaması ile rahatlıkla chat yapabilecekleri bir alan oluşturduk. Konya mobil sohbet yazarak mobil uygulamamıza ulaşmak mümkün. Artık konyalı hemşerilerimiz evde işte, yolda hatta wc'de :) bile chat yapma zevkinden mahrum kalmayacaklardır.

Sirinsohbet.NET keyifli sohbetler diler..